День Гідності та Свободи в Україні можна назвати трохи простіше – річниця Євромайдану. Всі ми знаємо, які події стали приводом для установлення цього свята в нашій країні. А саме День Гідності і Свободи був створений в 2014 році, і з того часу й понині він відзначається 21 листопада здебільшого хресною ходою та молитвою за тих, хто загинув не лише на Майдані в період революційних подій, а й на Сході нашої країни.

У Володимирі-Волинському заходи, присвячені  Дню Гідності і Свободи, розпочалися на площі Героїв із хресного ходу на чолі із керівниками міської,  районної влади та духовенства різних конфесій. Учні та студенти місцевих навчальних закладів тримали в руках портрети Небесної Сотні,  напроти їхні ровесники  – макети лелек, птаха, який, за повір’ям є символом  відданості та туги за батьківщиною. Звучала пісня «Гей, плине кача…» – жалобний гімн Майдану за небесною сотнею загиблих героїв.

Під останні її акорди хресний хід рушив до пам’ятної дошки в честь Небесної сотні,  у підніжжі якої  відбулася панахида.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!