Брифінг міський голова розпочався з питання, яке сьогодні на слуху у багатьох володимирчан, а саме з реформування школи-інтернату «Центру освіти та соціальної педагогічної підтримки».

Як зазначив міський голова, школа, без перебільшення, є найкращою в Україні, її директор Валентин Вірковський вклав у неї здоров’я і душу, щоб  довести її до високого рівня. На жаль, нинішня освітня реформа, згідно якої планується ліквідувати на базі школи початкові ланки та дошкілля, перекреслила усі його старання. «Безперечно ми будемо відстоювати заклад, вже є відповідні звернення до керівників міністерства освіти, області, звернулися також про підтримку до народного депутат Ігоря Гузя, – зазначив Петро Саганюк. – Завтра у Луцьку  відбудеться виїзне засідання профільного комітету ВРУ з питань науки та освіти, де планується підняти питання фінансування навчальних закладів такого як наш. Сподіваємось на позитивне вирішення. У випадку, якщо проблему не вдасться розв’язати, візьмемо початкову ланку на баланс міста». Варто додати, що згідно нової освітньої реформи фінансування професійних училищ та сільськогосподарських коледжів лягають на плечі обласного бюджету, однак протягом року, не було помічено жодних напрацювань у цьому напрямку.

Завершуються ремонті роботи на вулицях Щоголева та Коперніка, у середу-четвер планується покласти там асфальт і приступити до асфальтування вулиці академіка Глушкова,  якщо сприятимуть погодні умови, до нового року відремонтувати одну-дві вулиці, на які вже виготовлена документація. Є домовленості з облавтодором про те, якщо  дозволятиме погода, від залізничного переїзду до вулиці Степана Бандери  прокласти пластиковий пішохідний перехід.

Оскільки вже випав перший сніг, само собою назріває питання: чи готове місто до зими? Міський голова запевнив, що проблем не буде, вже закуплений пісок для посипання доріг, однак поки не має потреби його сипати, бо перший сніг, який випав сьогодні, швидко тане.

   Новорічну ялинку буде встановлено до 19 грудня. Традиційно для міста вічнозелений символ Нового року придбав керівник ПП «Укр-Петроль» Сергій Ковальчук. А ось на її вбрання виділено 70 тисяч з міського бюджету.

   Щодо меморіальної дошки, яка не один десяток літ знаходилась на стіні приміщення ВПУ, і яку зняли у рамках закону про декомунізацію. Міський голова зазначив, що до нього звернулись ветерани Другої світової з проханням повернути її на місце. Однак для цього потрібно ліквідувати комуністичну символіку на ній. Поки це питання знаходиться у стадії розгляду.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!