З метою раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування 8 березня — Міжнародного жіночого дня, 1 і 2 травня — Дня міжнародної солідарності трудящих, 28 червня — Дня Конституції України та у 2019 році 1 січня — Нового року проектом розпорядження КМУпропонується рекомендувати керівникам підприємств, установ й організацій для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, перенести у 2018 році робочі дні з: п’ятниці, 9 березня — на суботу, 17 березня; понеділка, 30 квітня — на суботу, 5 травня; п’ятниці, 29 червня — на суботу, 23 червня; понеділка, 31 грудня — на суботу, 29 грудня.

Нагадуємо, минулого тижня Верховна Рада ухвалила законопроект №5496. «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів». Згідно з цим законом, 25 грудня (Різдво Христове за Григоріанським календарем) визнано офіційним святковим днем в Україні. Натомість скасовано святковий день 2 травня (святковим вважатиметься лише 1 травня – День праці).

Нараз поки у проекті розпорядження КМУ, розробленого Мінсоцполітики, цього не враховано. Тож, цей перелік не є остаточним.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!