На Володимир-Волинському госпрозрахунковому ринку мало того, що побито двох охоронників, а й взломано декілька  контейнерів, з яких поцуплено гроші та товар.

За інформацією Володимир-Волинського відділу поліції повідомлення про напад на охорону, яка несе службу  на госпрозрахунковому ринку, що у центрі Володимира-Волинського, надійшло близько опівнорчі 21 листопада. Прибувши на місце події, правоохоронцями виявлено, що на території базару взломано декілька контейнерів. Взявши пояснення у потерпілих, які отримали  тілесні ушкодження під час бійки із злодюгами, працівниками поліції відразу ж  вдалося упіймати зловмисників. Ними виявилися мешканці Львівської області.

Другого дня, тобто 22 листопада до поліції надійшла заява від 52-річної підприємиці, власниці одного із пограбованих контейнерів про крадіжку 8500 гривень, які зберігалися всередині приміщення.

Із неофіційних джерел злодіями виявилися двоє працівників бригади будівельників, яка задіяна на будівництві 44-квартирного будинку для військовослужбовців на вулиці Академіка Глушкова. Підігріті оковитою під час застілля на Михайла, двоє із компанії, з огляду на те, що найближчим часом мають повертатися додому, вирішили піти на ринок та прибарахлитися. Зима ж на носі. Забравшись на територію ринку, чолов’яги почали зривати замки на контейнерах, шукаючи одяг та взуття. На цьому промислі їх застукали охоронники, за що й отримали тілесні ушкодження.

На даний час ведеться досудове розслідування.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!