В Україні після проведення пенсійної реформи люди пенсійного віку не зможуть одночасно отримувати пенсію і працювати. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, пише “Сегодня”.

За його словами, в українців буде вибір: або працювати, або отримувати пенсію, але поєднувати не можна буде.

У всьому світі діє правило – або пенсія, або зарплата. Після проведення пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, потрібно встановити правило – або ти працюєш, отримуєш зарплату і виходиш на пенсію трохи пізніше, але пенсія у тебе буде більшою. Або ти йдеш відразу і отримуєш пенсію, але не працюєш, – зазначив Рева. Крім того, він зауважив, що якщо роботодавці оформлятимуть пенсіонерів неофіційно, то вони можуть поплатитися за це штрафом в 320 тисяч гривень.

Однак напрошується все ж питання: коли пенсія стане достойною в Україні? І якою вона має бути, щоб достойно жити?  Як живуть за кордоном пенсіонери, котрі можуть дозволити собі мандрувати країнами, не думати, за що купити ліки і кусень хліба, і спокійно зустріти старість. Натомість, наші бабусі змушені економити на усьому після сплати комунпослуг, а деяким доводиться стояти на базарах, продаючи городину та інші речі, щоб вижити. З іншого боку – реформа стане підтримкою для молоді, оскільки звільниться чимало робочих місць, за які сьогодні тримаються ті, хто б давно знаходиться на законному відпочинку. Як воно буде – дасться знати.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!