У наш час нерідко трапляються люди нечисті на руку або з такими ж помислами, котрі готові поживитися чужим. Однак, не дивлячись на це, є й ті, у яких совість  та порядність закладені з народження. Саме такою людиною є нововолинець Андрій Семенюк.

Так, вчора мешканка Володимира Ольга Єрошенко разом з сином їхала по справах до Луцька. Добиратись до обласного центру вирішили автостопом, щоб було швидше. Підвезти попутників згодився водій сірого “Daewoo”. Речі, які везли із собою,  закинули у багажник, і рушили. Вже на місці, подякувавши керманичу і попрощавшись,  зачинили дверцяти машини, і … той поїхав, забувши віддати речі, що залишились у багажнику. Пасажири стали махати руками, сподіваючись, що той помітить їх у дзеркалі, але чоловік, напевно, теж поспішав, тому не побачив.

Повернувшись додому, жінка написала у фейсбук про пригоду, і залишила  контактні номери телефонів, на випадок, якщо водій прочитає повідомлення і відгукнеться. У рюкзакові був планшет,  і Ольга написала повідомлення в одну з програм, які були на ньому, сподіваючись, що той  здогадається  підключити техніку до wi-fi і прочитати. Інтуїція її не підвела, і ввечері він передзвонив. А вже наступного дня вони забрали свої речі.

Ольга та Валентин Єрошенки щиро вдячні жителю Нововолинська Андрію Семенюку (на фото)  за такий людяний вчинок. Хочеться, щоб на шляху кожного з нас траплялись саме такі чуйні, совісні та порядні люди. Хто зна, якби закінчилась історія, якби на його місці опинився хтось інший?

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!