До впровадження новітніх методик лікування на селі – «телемедицини», яку анонсував Президент України, на Волині не готові. Мовляв, Інтернет є не у всіх селах області.
Про це йшлося під час засідання оперативної наради в голови облдержадміністрації. Пишуть Волинські новини.
Зі слів начальника управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігоря Ващенюка, лікувати селян через Інтернет, як рекомендує гарант, ще не готові.
Говорячи про медичну реформу, зокрема, як говорив президент про впровадження «телемедицини», то для цього потрібен Інтернет, однак не всі волинські села  підключені до мережі. А протягувати інтернет до амбулаторії, розвивати мережу – не є повноваженням управління охорони здоров’я, більше того, коштів на це не передбачено в державній казні.
Нагадаємо, про те, що селян можна забезпечити якісною медициною через Інтернет і варто цю послугу розвивати, розповів Петро Порошенко під час свого візиту у Вінницю. Зауважимо, що телемедицину офіційно дозволили в Україні ще рік тому.
Як пояснює Міністерство охорони здоров’я, до «телемедичних» послуг належать дистанційні медичні консультації, консиліуми, контроль фізіологічних параметрів організму пацієнта, проведення діагностичних і лікувальних маніпуляцій, обмін результатами обстеження пацієнта, інші медичні послуги. А також медичні відеоконференції, відеосемінари, відеолекції, що здійснюються у вигляді обміну електронними повідомленнями з використанням телекомунікацій.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!