Перевізникам пригрозили перевірками та жорстким моніторингом, якщо вони не будуть лояльними до соціальних програм. Йдеться на сайты “Конкурент”

Приводом для такої заяви голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика став інцидент, що трапився днями в області. Водій виштовхав з автобуса сина загиблого учасника АТО Сергія Гулюка, попри те, що юнак мав право на пільгу та отримав в касі нульовий квиток. Подібний випадок відбувається в області не вперше.

Губернатор зазначив, що для перевізників можуть встановити жорсткий моніторинг щодо процесу отримання доходів, сплати податків, пасажирообліку тощо.

“Влада досить лояльно ставиться до бізнесу, але вимагає лояльного ставлення до соціальних програм. Перевізник немає права не приймати пасажира з квитком”, – зазначив Гунчик.

Він також закликав передбачити у бюджетах належну кількість коштів для повної компенсації транспортних пільг, які передбачені зокрема для воїнів АТО та їх родин, аби перевізники не мали приводів для заперечень та нарікань. Губернатор також додав, що у цьому контексті варто говорити про моральну сторону, а не лише матеріальну.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!