Прокуратура наполягає на скасуванні рішення   щодо   платного проїзду дітей з багатодітних сімей у міському транспорті Нововолинська.

Володимир-Волинська місцева прокуратура звернулася до Волинського окружного адміністративного суду з позовом до Нововолинської міської ради, аби визнати протиправним та скасувати рішення органу місцевого самоврядування про запровадження платного проїзду дітей з багатодітних сімей, – зазначає прес-служба Волинської прокуратури.
10 жовтня 2017 року Нововолинська міська рада прийняла рішення №19/8 «Про перелік категорій громадян, яким додатково надаватимуться пільги при здійсненні перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі».
Цим рішенням затверджено перелік категорій громадян, яким будуть додатково, окрім держзамовлення на соціально значущі послуги, надаватись безоплатно та бездотаційно послуги при здійсненні перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах (при пред’явленні відповідного посвідчення) в режимі маршрутного таксі. У підпункті сьомому пункту першого вказано, що діти з багатодітних сімей будуть сплачувати кошти за проїзд, як діти шкільного віку.
Проте статтею 13 Закону України «Про охорону дитинства» визначено, що дітям з багатодітних сімей надається пільга на  безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі) за наявності посвідчення встановленого зразка.
Таким чином, підпункт сьомий пункту першого оскаржуваного рішення в частині встановлення платного проїзду дітям з багатодітних сімей  суперечить вимогам чинного законодавства України й прокурори в суді наполягатимуть на його скасуванні.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!