З 24 по 26 листопада у Львові проходив міжнародний фестиваль-конкурс культури та мистецтв “Зірковий парад 2017”, у якому взяли  участь юні таланти з усіх куточків України, а також з-за кордону.

Вже не вперше наше місто представляють у ньому вихованці зразкової студії вокального співу  “Лодомир”. Не став винятком став  і цьогорічний фестиваль, на сцену якого вийшли Софія Хільчук, Дана Оцалюк, Олеся Василець, Богдана Федина (на фото), Олександра Шушняк та Влад Данильчук, керівником  котрих є Жанна Рідевська. 

Досить вдалим був виступ володимирчан. Про що говорять нагороди і кубки, які отримали діти за професійне виконанння музичних творів. Так, друге місце у третій групі  у номінації “Вокальне мистецтво” (естрадний вокал), до речі, усі лодомирці виступали саме у цій номінації,  посів Влад Данильчук. У першій групі друге місце здобула Олександра Шушняк. Срібними призерками у третій групі стали Олеся Василець і Дана Оцалюк, а от перші місця вибороли  Софія Хільчук та Богдана Федина. Учасники, котрі посіли другі місця, нагороджені дипломами та кубками, а також сертифікатами зі знижкою для поїздки на літніх канікулах у Болгарію місто Кітен. Володарки призових  місць крім кубків та дипломів  отримали два сертифікати, один з яких – на участь у міжнародних фестивалях-конкурсах у Болгарії, та відпочинкові, які дозволять  відпочити влітку у цій сонячній країні.

 

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!