15 грудня розпочнуться роботи по монтажу новорічної ялинки на головній площі Володимира. Така дата оголошена міським головою Петром Саганюком на брифінгу із представниками місцевих ЗМІ.

Крім того, вкотре підіймалося питання щодо подальшої долі школи-інтернату, діюча модель якої не передбачена реформою освіти. Петро Данилович зауважив, що при будь-яких реформах потрібно, шоб це не коштувало, зберегти цей навчальний заклад  таким, яким він є.  Уся надія була на засідання профільного комітету  Верховної Ради, однак в його рішенні немає жодного слова щодо вирішення нагальної проблеми. Міський бюджет, як  наголосив  голова, візьме на себе зобов’язання фінансувати  цей навчальний заклад, однак на рівні шкіл міста. Усі решту витрат повинні покривати батьки, крім пільгової категорії.

Підіймалося питання щодо безкоштовного проїзду у міському транспорті дітей із багатодітних родин, на що міський голова наголосив, що на відміну від Нововолинська міська рада чи її виконавчий комітет не прийматиме рішення відносно запровадження відповіної плати.

На слуху було питання щодо перегляду тарифів на воду, на що Петро Данилович  зауважив, що тарифи  відкореговані у бік зменшення за причини запровадження проекту «Чиста вода на Побужжі», який дав можливість придбати нове обладнання для водоканалу.

Крім цьогоу місті встановлюватимуться камери відеонагляду. Нині оголошено тендер, виділено 100 тисяч гривень. Переможці конкурсу на першому етапі встановлять камери на вулиці Ковельській. Наступною буде Луцька.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!