Якщо у багатоповерховому житловому будинку приватизовані усі квартири,  назріла потреба розглянути питання щодо   зняття їх з обслуговування ЖЕК та у подальшому створенння ОСББ. Тільки за умови вчасної та повної  сплати за користування послугами житлово-комунального контори будинки з балансу не знімати. Більше того, саме на таких об’єктах у першу чергу вирішувати питання щодо проведення ремонтних робіт.

Таку думку висловив міський голова Петро Саганюк на оперативній нараді за участю керівників структурних підрозділів, комунальних  та бюджетних  усатнов. У своєму виступі він наголосив на тому, що більшість житлового фонду у Володимирі-Волинськом давно приватизовано, для комунальників залишилися тільки дах та маршові сходи у під’їздах. Дехто із мешканців приватизованих квартир виставляє надто високі вимоги щодо наведення благоустрою та ремонту будинку,   доходить мало не до кованих огорож.

Крім цього, міський голова дав завдання своїм заступникам та начальникам відповідних служб створити комісію з контролю за використанням води, здебільшого її бездумне та неконтрольоване витрачання. До того ж, порекомендував керівникам бюджетних установ, зокрема освітянських, перейти на жорстку економію енергоресурсів.

Вкотре на нараді Петро Саганюк озвучив  питання реконструкції Площі Героїв, доручивши своєму першому заступнику Яросалаву Матвійчуку оголосити конкурс на кращий проект.  Було дано доручення відповідним службам вирішити проблему  бродячих собак.

Напередодні Дня захисника Вітчизни міськмй голова доручив усім, хто закріплений за відповідною категорією громадян, у першу чергу відвідати вдів та батьків загиблих УБД, вивчити їх проблеми та внести прпозиції щодо подарунків для їх дітей.

І насамкінець, наступого року Володимиру-Волинському виповниться 1030-ть років. Зважаючи на це, Петро Данилович дав завдання розпочати підготовчий процес до цієї дати.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!