Як відомо, сьогодні в Україні діє внегласное правило «безкоштовного» перевищення швидкості на 20 км на годину. Звичайно, може, це тільки здається, але з приходом нової поліції чимало хто без наслідків перевищує ліміт швидкості і на 20, і на 40, і то й на 140 км на годину.

З нового 2018 року  швидкість руху в населених пунктах знизять з допустимих 60 км / год до 50 км / год. З останніх новин – ініційоване все тим же Кабміном зниження допустимого перевищення швидкості з 20 км на годину до 5 км на годину. Тобто, їздити в місті більше 55 км на годину буде вважатися порушенням, крім тих ділянок, де дозволено рухатися швидше.

Крім того, уряд приготував чимало «сюрпризів», які повинні дисциплінувати, і в деякому сенсі залякати водіїв. Зокрема, співробітник поліції тепер може мати право не тільки зупинити автомобіль, а й оглянути його, а також вантаж, і звірити номер кузова. Під час огляду  водій і пасажири повинні перебувати в салоні з вимкненим двигуном і чекати дозволу поліцейського покинути транспортний засіб.

На вимогу поліцейського – вийти з машини,  пасажири повинні виконувати. Штраф за непокору10 200 грн. Також  штраф за відмову передати документи поліцейському10 200 грн.

Передбачена навіть в’язниця за такі серйозні порушення, як ДТП напідпитку з постраждалими та ін. Плюс до цього – посилення санкцій за перевищення швидкості; керування ТЗ без посвідчення водія або водієм, позбавленого посвідченя; створення аварійної ситуації

Як воно працюватиме – дасться знати.  Головне, щоб збільшення штрафів і посилення відповідальності не привело до збільшення хабарів «за ризики» і не застосовувалося вибірково.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!