На засіданні виконавчого комітетуміської ради затверджено нові тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

До цього  часу вони становили: для всіх споживачів (населення приватного сектору, бюджетні установи та інші споживачі): водопостачання за 1м³ – 6,948 грн. з ПДВ та водовідведення за 1м³ – 9,324 грн. з ПДВ.   Тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо-будинкових систем -багатоквартирні будинки) водопостачання за 1м³ – 7,548 грн. з ПДВ; водовідведення за 1м³ – 9,948 грн. з ПДВ.

На основі рішення виконкому від 28.11.2017 року тарифи на  послуги централізованого водопостачання та водовідведення  для   споживачів  без виористання внутрішньо-будинкових систем: водопостачання за 1м³ – 6,90 грн. з ПДВ та водовідведення за 1м³ – 9,27 грн. з ПДВ.

Тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо-будинкових систем –для багатоквартирних будинків від 2-х і більше поверхів) водопостачання за 1м³ – 7,33 грн. з ПДВ; водовідведення за 1м³ – 9,74 грн. з ПДВ.

Рішення набирає чинності через 15 днів після опублікування в газеті «Слово правди».

Звісно, подібне рішення вартує уваги, адже навіть незначні долі копійок в кінцевому результаті дадуть змогу зекономити сімейний бюджет.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!