Станом на 28 листопада (вперше за останнні 5 років) річна доходна частина  бюджету Володимир-Волинського району виконана на 100 відсотків. Ріст доходів порівняно із минулим роком становить 22%.  Дану інформацію 30 листопада озвучила  на засіданні колегії РДА начальник управління фінансів Олена Бондарук під час висвітлення питанння виконання бюджету за 9 місяців.

Обсяг зведеного бюджету за вищевеказаний період становить 147356,4 тис.грн. Місцеві бюджети району за власною доходною базою виконані на 107,4% , районний бюджет виконано на 106 %. До місцевих бюджетів надійшло власних та закріплених доходів по загальному фонду 23219,3 тис.грн. До спеціального фонду надійшло 3379 тис.грн. Упродовж 9-ти місяців здійснено видатків на 138080,3 тис. грн по загальному та 5382,9 тис.грн по спеціальному фонду. Основні галузі району профінансовані на 94,25%. Кредиторська заборгованість по зведеному бюджету складає 11714,9 тис.грн за надані пільги та субсидії населенню.

Підсумовуючи дане питання, голова РДА Наталія Василець попередила розпорядників коштів про те, щоб   не підписували акти виконаних робіт при умові, якщо роботи не завершені.

Досить жваво обговорювалося питання виділення земельних ділянок учасникам АТО, яке висвітлювала заступник начальника міськрайонного управління Держгеокадастру Оксана Гжиб. Справа у тім, що нещодавніми змінами у законодавстві учасникам АТО земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства надаються через торги. Тобто, та частина учасників АТО, які не встигли, так би мовити, вскочити у «перший вагон», нині постали перед проблемою. Саме про це наголосив голова Зарічанської ОТГ Ігор Пальонка.

Закон дозволяє без зайвих перешкод одержати земельні ділянки для  індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва. Однак багатьом учасникам АТО із Держгеокадастру заяви повертаються або без розгляду, або з відмовою. Вся причина в тому, що сільські ради та ОТГ завчасно не резервують земельні наділи, не ведуть їх перелік або зміст заяви не відповідає чинним нормам.

Всього за період АТО подано 682 заяви для отримання земельних ділянок. Зарезервовано для даних потреб земельних масивів загальною площею 384 га, з яких органами місцевого самоврядування – 41,9, управлінням Держгеокадастру – 342 га. Підсумовуючи виступ, Оксана Антонівна наголосила, щоб кожний голова громади провів облік учасників АТО, їх наміри щодо надання земельних ділянок та до 15-го грудня подав списки осіб на зарезервованих 25 га земельного масиву.

На колегії РДА підіймалося питання відпочинку та оздоровлення дітей, яке продовжується й понині;  стан забезпечення контролю за виплатою зарплати не нижче мінімального розміру; про забезпечення виконання актів, законів, доручень та реагування на запити депутатів; про стан підготовки виборчого процесу у Зимнівській ОТГ. Під завісу колегії начальник Міжрегіонального управління  НАДС у Волинській та Рівненській областях Олег Лавренчук озвучив коротенький звіт про роботу служби, котра здійснює захист прав державних службовців, проводить службові розслідування, розглядає скарги та заяви державних службовців.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!