Наше видання вже писало про “родзинки” Володимира, які є його антирекламою.  Зокрема, йшлося про  гральні автомати та магазини секон-хенду,  не обійшли поза увагою і аптеки, кількість яких значно зросла останнім часом. І хоча заклади, де продають ліки, кардинально відрізняються від перших, оскільки слугують оздоровленню людей, все ж їх розміщення чи не на 50 метрів одна від одної, кидається в очі.

Однак, інша “родзинка”, яка у цьому антирейтингу приваблювання туристів,  посідає чи не найперше місце, і яка знаходиться у самісінькому центрі та ще й біля культурного місця, чомусь залишається непоміченою. Ще один фактор – вона розташовувється  навпроти готелю, куди приїздять гості міста. Гарний краєвид з вікон, які виходять на неї. Чи не так?

Невідомо, хто є власником, бо туалет, а правильніше, земельну ділянку, де він знаходиться, давно продали. І новий господар може використовувати її, як вважає за потрібне. Однак чомусь не квапиться там щось робити. Натомість благоустрій центру міста ця “архітектурна споруда” псує. Бо коли був діючий туалет, то хоча б зовнішній вигляд його приводили у порядок, а тепер і той лад пропав.

Скільки ще непрацюючий туалет буде мозолити очі містянам та гостям Володимира? І чому, дискутуючи про благоустрій міста, фонтани, лавки, пам’ятники та інші споруди, які хочемо бачити , і які б мали бути його окрасою, оминаємо цю “родзинку”, з якою давно пора щось робити? Більше того, влітку там ще й намет, де продають пиво та солодощі, встановлюють. Ліпшого місця годі й знайти. Хоча, це ж центр…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!