З нагоди Дня людей з інвалідністю, який відзначається 1 грудня, у культурно-мистецькому центрі пройшли заходи, в рамках яких відбулася виставка творчих робіт найталановитіших володимирчан цієї категорії.  На захід завітали представники влади, котрі вручили нагороди та відзнаки найактивнішим, а також грошові премії  тим, хто найбільше потребує підтримки.

Як зазначив секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський, серед основних пріорітетів місцевої влади – є підтримка громадян з обмеженими можливостями. Так, нещодавно було виділене приміщення для функціонування центру соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю, де на даний час тривають ремонтні роботи. Наразі туди вже звернулось близько семидесяти родин, котрі виховують діток з особливими потребами. З жовтня там проводяться корекційні заняття для них, а установа розширює спектр соціальних послуг в ході реформування в інклюзивно-ресурсний центр.

  Управлінням соціального захисту населення міськвиконкому забезпечується виплата усіх передбачених законодавством допомог та пільг людям з інвалідністю, котри на обліку перебуває  1826. Протягом року видано 152 направлення на забезпечення громадян протезними виробами та засобами реабілітації, 26 неповносправних осіб забезпечено інвалідними візками, в санаторно-курортних закладах оздоровлено 32 людей з інвалідністю, 33 особам надані допомоги на загальну суму 21,5 тис.грн.

Від імені Володимир-Волинської райдержадміністрації та районної ради винуватців заходу привітав керівник апарату Сергій Романюк, котрий зауважив, що у районі налічується більше тисячі громадян з особливими потребами, з яких 115 – діти. Після виступу він вручив подяки тим, хто найактивніше проявив себе у культурному  житті району.

Голова правління Володимир-Волинської міської організації інвалідів Галина Полякова розповіла про діяльність спілки, а також подякувала усім, хто її підтримує. Насамкінець, вручила грошову підтримку її членам від народного депутата України Ігоря Гузя та від спілки.

Депутат Володимир-Волинської міської ради, голова  Ради з молодіжної політики Максим Климюк, котрий активно підтримує родини, у яких виховуються діти з обмеженими можливостями, подякував батькам за терпіння та мужність у вихованні особливих діток, а також від свого імені вручив грошову підтримку у розмірі 2 тисячі гривень  Івану Лучинцю, котрий нещодавно переніс операцію. З зрозумілих причин, хлопчина не зміг особисто прийти, і  кошти на лікування були передані  його бабусі. По тисячі гривень отримали учасники проекту “Турбота взамін на любов” Аня Малишева та Вітя Кузьмук. Мама Ані подякувала усім, хто турбується про людей з інвалідністю, зокрема, Максиму Климюку, керівнику проекту “Турбота взамін на любов” Оксані Сапіги, очільниці ГО “Берег надії” Олені Кандибі.

Розважали гостей та запрошених творчі колективи міста, а також Олександр Стемковський, ко

трий виконав авторську пісню “Ніколи не здавайся”.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!