арешті зима добралася до Володимирщини. Справжня, зі снігом та морозцем. Звісно, така погожа морозна погода підіймає настрій. Однак саме така погода доволі тки  підкоректовує роботу організацій та установ комунальної сфери. І хоча  усі розуміють, що така ситуація є неминучою, проте чомусь, здебільшого, снігопад застає усіх нас зненацька.

Через ускладнення погодних умов (пориви вітру) в ніч з 3 грудня на 4 грудня сталося знеструмлення 88 населених пунктів у 3 областях України, передає УНН з посиланням на ДСНС.

Володимир-Волинський район не став винятком. І хоча значних поривівів вітру не спостерігалося, проте снігові опади стали причиною провисання та обривів електричних дротів, що призвело до знеструмлення декількох населених пунктів. За інформацією директора Володимир-Волинської філії ПАТ «Волиньобленерго» Миколи Литвинчука, станом на 4-ту годину ранку знеструмлено чотири населених пункти, а   саме: частково села Красностав та Когильно,   Маркелівка та Людмильпіль. Декілька обривів зафіксовано у Володимирі-Волинському, внаслідок чого знеструмлено до 7 житлових будинків приватного сектору.

На ранок ремонтні бригади  вже виїхали на ліквідацію аварій на лініях електропередач.   До обіду, як зауважив Микола Іванович,  усім споживачам забезпечать  безпребійне  електропостачання.

Комунальні служби Володимира-Волинського  цього ранку свій робочий день розпочали ще задовго до світанку. Тому йдучи на роботу жителі міста приємно були здивовані, що здебільшого усі вулиці, в тому числі й більшість бічних, були почищені від снігу.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!