На щовівторковій  оперативній нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів та управлінь порушувались питання освоєння коштів, харчування у навчальних закладах, впорядкування центральних вулиць та інші.

Особлива увага приділялась освіті. Зокрема йшлося про створення груп продовженого дня у дитсадках,  співфінансування ОТГ закладів освіти міста, у яких навчаються діти з району, а також харчування дітей у школах, оскільки останнім часом почало надходити багато звернень від батьків щодо його якості. Очільником було запропоновано перевірку цих закладів.

   8 мільйонів гривень освоїти до 17 грудня. Таким було розпорядження Петра Саганюка гловнимрозпорядникам коштів. Зі слів начальника фінансового управління Тетяни Шибирин, бюджет станом на перше грудня виконано на 102 відсотки, додаткового надійшло 2,8 мільйони гривень, які розподілятимуться наступного року.

Начальник муніципальної варти Андрій Книш наглосив на посиленні уваги щодо волонтерів, які займаються збором коштів на різноманітні потреби на вулицях міста. Тож міська варта збирається перевіряти цих благодійників і виводити на чисту воду так званих псевдоволотерів, які, до речі були помічені нещодавно у Луцьку. Окрім того, приділятимуть увагу так званим рекламодавцям, які розклеюють афіши по місту. Як зауважив Андрій Книш, здебільшого, це роблять заїжджі особи. Петро Саганюк дав доручення керівнику муніципальної варти навести порядок з автостоянками. Оскільки з настанням зимового періоду це заважатиме комунальниками прибирати узбіччя вулиць від снігу.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!