Брифінг міського голови із представниками засобів масової інформації розпочався з питання про відновлення  у 2018 році дитячого садочка на базі ЦПО, частина території якого, до речі, знаходиться у приватній власності і  забудована. Зокрема йшла мова про розміщення чотирьох дошкільних груп. Адміністрацію центру позашкільного центру планується перемістити у міський відділ освіти молоді і спорту. Окрім того, є можливість збільшити кількість груп у садочку №2 “Казка”. Петро Саганюк зазначає, що  мав зустріч з керівниками дошкільних закладів, і дав доручення – у кожному з них створити продовжену чергову групу, щоб батьки, у яких ненормований робочий час,  могли залишати дітей надовше, але забирали не пізніше 20-ї години.   Останнім часом зросла кількість нарікань на якість харчування у навчальних закладах. Зокрема, відзначився у цьому плані педагогічний коледж ім. А. Кримського. “Ми розуміємо, що вартість продуктів зросла, і якщо потрібно, будемо закладати у бюджеті більше коштів на оплату харчування, але діти повинні харчуватися якісно“, – зазначив міський голова.

Цікавило журналістів питання ремонту даху на вулиці Ковельській, 71, а саме, чому він відбувається взимку? На що Петро Саганюк відповів, що влітку аналогічний проводився в одному з багатоповерхівок у військовому містечку, і були проблеми із підтопленням після дощу. “Якщо зима, це не означає, що не потрібно нічого робити, – зазначив голова, –  зате люди матимуть новий дах над головою”.

Що буде з громадською вбиральнею біля культурно-мистецького центру, яка своїм зовнішнім виглядом псує благоустрій міста? Наразі ситуація залишається невизначеною, оскільки територія, на якій вона знаходиться,  неодноразово перепродувалась, і тепер за неї відбувається судова тяганина між колишніми і теперішніми власниками. Можна було б поставити біовбиральні, однак є побоювання, що вони довго там не простоять через місцевих вандалів.

Окрім вищевказаних питань йшлося про використання бюджетних коштів, готовність комунальних служб до зимового періоду та інше.

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!