Клінтон Россистор – американський політолог писав:”Немає щастя без свободи, свободи без самоврядування,  самоврядування – без конституційності, конституційності   – без моралі, й жодного з цих великих благ – без сталості й ладу.”

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. День місцевого самоврядування, який відзначається 7 грудня, — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання міст і селищних громад.

День самоврядвання у Володимирі-Волинському відзначали по-особливому, хоча й без пафосу. Однак дивує позиція більшості депутатського корпусу Володимир-Волинської міської ради, яка  проігнорувала урочистою частиною та вітальним номером вихованців ЦПО. А це вчергове доводить, що депутатський корпус, можливо й потужний, проте  дружнім та  злагодженим  його не назовеш.

З вітальною промовою до присутніх звернувся міський голова Петро Саганюк, котрий наголосив, що влада – це не чиновництво, яке оточує міського голову, а влада – це депутати різних рівнів, які повинні вирішувати проблеми місцевої громади та українсього народу.

«Безперечно, цей рік був складним не тільки для нашої громади, а в цілому в державі. Однак дякуючи конструктиву, що панує в депутатському корпусі, проблеми міста намагалися вирішувати. Адже для того депутати й обираються, щоб виконувати доручення своїх виборців», – звернувся до присутніх Петро Данилович.
Відзначаючи професійне свято, зазвичай підбивають підсумки зробленого, зважують резерви й незадіяні можливості, визначають першочергові і перспективні завдання. Однак міський голова не вдавався у звіт, а виразив сподівання, що й надалі міський депутатський корпус працюватиме для громади, на громаду та  спільно вирішуватиме усі проблеми, які її хвилюють. Навіть незважаючи на те, що   депутатський корпус представлений декількома політичними силами.

Після слів побажання, міський голова вручав подяки та подарунки  присутнім депутатам та членам виконавчого комітету.

До вітальної промови долучився помічник народного депутата України Ігоря Гузя Андрій Бокоч, котрий привітав присутніх зі святом та побажав усіляких гараздів. Поруч з цим, він зачепив тему школи-інтернату щодо дій нардепа по збереженню у тому вигляді та статусі, який вона завоювала на освітянській ниві. Не оминув подальшої долі станції переливання крові, яка, завдячуючи медичним реформам, постала перед закриттям.

Завершенням урочистої частини стала пісенно-віршована композиція, присвячена кожному із депутатів та його діяльності в раді, яку підготували вихованці ЦПО.
 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!