У березні наше видання публікувало розповідь володимрчанки, котра випадково зайшовши на сторінку в соціальній мережі свого   сина- учня 2 класу, прочитала повідомлення від куратора «Синього кита».  У продовження даної теми,тільки на Волині цьогоріч правоохорорнці у Луцьку врятували підлітка  за крок до  смерті, 15-річна дівчинка із села Дроздні повісилася, а її ровесниця із Берестечка вирізала на руці зображення кита. Усі ці діти були учасниками «Синього кита», фінал гри якого – самогубство.

І ось з’явилася нова інформація. Столичні школярі захопилися новою небезпечною грою – «Червона сова», яка створена за аналогією з сумнозвісним «Синім китом». Як з’ясували журналісти «Фразы»,    приймають в гру тільки дітей.

Правила гри «Червона сова» дуже нагадують «Синього кита». Куратори також через соцмережі дають завдання, правда, ще змушують дітей не спати ночами заради загадкового призу.

Вони збирають інформацію про майбутні жертви через їх друзів, однокласників і в соціальних мережах. Розповісти якомога більше подробиць про друзів і однокласників, а також їх рідних – одне з перших завдань. Наступне завдання – привести друзів в якості учасників в приватну групу.

Це вже дзвінок того, що зі столиці ця гра пошириться усією Україною.  Тому варто пильнувати за дітьми та вчасно реагувати на неадекватну їх поведінку.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!