Учора засідала Рада з питань молодіжної політики міськвиконкому. Питання, що порушувались, стосувались, проблем наркоманії у місті, організації благодійних заходів, у рамках яких планується збір коштів на лікування маленької Міланки Грушевської, а також працевлаштування молоді  на теренах міста та майбутні її перспективи. Зі слів голови ради Максима Климюка,  на засідання було запрошено представників поліції, однак, чомусь нікого з них так і не прийшов. Він пообіцяв, що на наступну зустріч правоохоронці все ж таки завітають на засідання і прозвітують про боротьбу з таким ганебним явищем, як наркоманія. Він також закликав усіх присутніх проводити профілактичну роботу з молоддю щодо висвітлення цієї проблеми і виявляти тих, хто зловживає наркотичними препаратами та займається їх збутом.

Окрім цього, заступник директора з виховної роботи ВПУ Наталія Богдан поділилась наболілою проблемою, яку ось уже протягом кількох років не вдається розв’язати. Справа у тім, що гуртожиток, де проживають студенти професійного училища, тероризує компанія молодиків, яка не тільки порушує громадський порядок, а й загрожує моральному розвитку молоді, яка проживає там. Траплялись випадки побиття студентів ними, хоча офіційної заяви до поліції ніхто не писав через побоювання. Більше того, ширяться чутки, що молодики торгують наркотиками, хоча ж знову таки, доказової бази не має.  Керівництво неодноразово зверталось до правоохоронців вжити відповідних заходів, однак жодної реакції не було.

Щодо збору коштів  на операцію маленькій Міланці Грушевській, Максим Климюк запропонував провести благодійний концерт, а виручені за білети гроші передати батькам дівчинки. Захід планується провести 22 грудня.

Ще одним наболілим питанням, яке обговорювалось на засіданні, є працевлаштування молоді після закінчення вищих пофесійних навчальних закладів міста. Зокрема, йшлося про те, що студенти, завершивши навчання, виїжджають за кордон у пошуках роботи. Яка причина цієї міграції? Наталія Богдан навела у приклад окремих випускниць училища, котрі отримавши професію кравчинь, працюють у Польщі. Розмір зарплати на польському підприємстві, де працюють дівчата, з їхніх слів, перевищує двадцять тисяч гривень. Тож можна зробити висновок, що однією з причин, по якій молодь їде з країни, є низька заробітна плата. Сьогодні випускники професійних навчальних закладів не бажають працювати за ті гроші, які платять у рідній державі, а прагнуть отримувати більше, навіть працюючи не за професією.

На наступному засіданні планується заслухати представників правоохоронних органів щодо проблеми наркоманії, а також визначитися з планом роботи на наступний 2018 рік.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!