На розвиток регіону Прибужжя за пропозицією волинського нардепа Ігоря Гузя надійде ще один транш державних коштів. Уряд затвердив відповідне розпорядження про спрямування 6 мільйонів гривень субвенції на нагальні потреби громад округ №19.

За погодженням із місцевою владою, їх спрямують на закупівлю меблів, побутової техніки у школи та дитсадки, ФАПи, клуби та інші заклади, музичне обладнання, спортінвентар. У школи округу придбають 16 компютерних класи та 3 мультимедійних обладнання.

 Так, для  Володимир-Волинського спрямується майже 800 тисяч гривень.

З них за 68 тис. грн  буде придбано мультимедійне обладнання в ЗОШ І-ІІІ ст. № 1; 100 тис. грн піде на техніку в ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;  100 тис. грн  на музичне обладнання у Володимир-Волинську гімназію ім. О. Цинкаловського70 тис. грн на меблі в Центр позашкільної освіти; по 40 тис. грн кожному на комплект дитячих меблів у ДНЗ № 1 та ДНЗ №2; 100 тис. грн на техніку та меблі у ДНЗ №789 тис. грн на меблі у ДНЗ №846 тис. грн обійдеться  мультимедійне обладнання для Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського40 тис. грн піде на cпортивний інвентар в дитячо-юнацьку спортивну школу і 75 тис. грн на  реабілітаційне обладнання в Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. 

Для Володимир-Волинського району -спрямовано майже 1, 2 мільйона гривень.

За цю субвенцію куплять  комплект музичної апаратури в Ласківську ЗОШ І-ІІ ст. –  50 тис. грн. 60 тис. грн обійдеться телевізор та  музичне обладнання  в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овадне90 тис. грн – меблі в Оваднівський дитсадок; 30 тис. грн – спортивний інвентар в Оваднівський професійний ліцей; 150 тис. грн – навчально-комп’ютерний комплекс у Жовтневську ЗОШ І-ІІ ст. у с. Сусваль100 тис. грн – навчально-комп’ютерний комплекс у ЗОШ І-ІІ ст. с. Верба40 тис. грн – обладнання в медичний пункт с. Маркелівка50 тис. грн – музичну звукову апаратуру для ЗОШ І-ІІІ ст. у с. Галинівка40 тис. грн – теплогенератор в будинок культури с. Свійчів100 тис. грн – комп’ютерний клас в Селецьку ЗОШ І-ІІ ст. імені Олени Полонської100 тис. грн – навчально-комп’ютерний комплекс у ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка150 тис. грн – комп’ютерний клас у КЗ «Загальноосвітня школи І-ІІ ст. у с. П’ятидніА також 200 тис. грн  спрямують для капремонту покрівлі в ДНЗ «Ромашка» у  с. Зимне, Зимнівська ОТГ.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!