25 грудня завершується фінансовий рік. Розпорядникам коштів потрібно  вчасно забезпечити  підготовку  актів виконаних робіт та освоїти виділені асигнування. Саме на цьому ставився наголос на оперативній нараді за головуванням Володимир-Волинського міського голови. Більше того, за ініціативою нардепа Ігоря Гузя місто одержало додаткових 800 тисяч гривень, які планується скерувати на придбання обладнання для закладів освіти міста.

Крім того, Петро Данилович наголосив на тому, що поки що про жодне скорочення персоналу Володимир-Волинського ТМО мова не ведеться. Тому сіяти паніку серед колективу не варто.

Зважаючи на те, що з нового року муніципальна поліція перейменовується у варту порядку, міський голова запропонував розглянути питання щодо збільшення її штатної чисельності. Дана ініціатива виходила з того, що у місті постійно потрібно проводити рейди щодо покращення стану благоустрою, наведенням ладу із хаотичною парковкою та   бродячими псами.

Вкотре міським головою підіймалося питання відносно подальшої долі школи-інтернату.

«Згідно бюджетного законодавства склад учнів у даному навчальному закладі повинен бути розподілений наступним чином: 30 % – діти міста, та 70% – іногородні. На жаль сьогодні дана норма не витримана (46% ). Обласна державна адміністрація пропонує виділити місту субвенцію на утримання школи-інтеранту до 1 вересня, але з тією умовою, що до цього часу буде упорядковано  кількісний склад  дітей згідно бюджетного законодавства. Разом з тим, 335 дітей навчається у міських закладах із населених пунктів ОТГ – Заріччя, Зимне, Овадне та Устилуг. Зважаючи на це, у подальшому вирішуватиметься питання щодо виділення коштів із даних громад для фінансування відповідних послуг, які надаватимуть навчальні заклади дітям району, – наголосив у розмові Петро Саганюк.

На завершення  Петро Саганюк висловив обурення тим, що у Володимирі-Волинському, на відміну від Ковеля та Нововолинська, неможливо зареєструвати шлюб за добу.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!