15 грудня о 15-ій годині у КМЦ публічно звітуватиметься Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк. За місяць до виступу видання підготувало та розмістило на сайті опитування щодо вирішення  окремих проблем, які вони бажають почути від  міського голови під час свого виступу.

Отож, всього взяло участь в опитуванні 6594 респондента. З них  1343 особи хочуть дізнатися думку голови про подальшу долю лікувального закладу та якість надання медичних послуг. Трохи менша кількість людей (1234) вважає за потрібне почути бачення вирішення проблеми залучення інвестицій в місто. Й досі наших городян хвилює питання ремонту вулиць: цю тему підняло 1101 особа. Зважаючи на тривалі обіцянки відносно терміну здачі бдинку для військових, 912 місцевих жителів хочуть почути реальну дату здачі цього будинку в експлуатацію та вручення ордерів тим, хто потребує житла.  Зважаючи на  безробіття, а радше відсутність робочих місць із гідними заробітними платами, 804 особи бажають почути про реальні кроки місцевої влади щодо вирішення цієї проблеми.

Володимир-Волинський, багатий історією, сакральною культурою та відомими особистостями,  наступного року відмічатиме свій 1030-річний вік. Розмовляючи з гостями міста, які прибувають на різноманітні конкурси, фестивалі, вони навіть й гадки не мають про це. Наше місто відсутнє на туристичних картах, практично відсутня туристична  інфраструктура, маршрути та екскурсії.  Окрім історичного музею. Тому 662 респондента виявили бажання почути від Петра Саганюка про те, яким чином цю проблему планується зрушити з мертвої точки.

І насамкінець, 538 людей надали значення культурі обслуговування у міському транспорті та формуванню тарифної політики на проїзд в ньому.

Надіємося, що під час звіту міський голова дасть вичерпні відповіді усім, хто підіймав ту чи іншу пробему.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!