Що для кожного з нас найголовніше? Прокинутися вранці, приготувати філіжанку кави та бутерброд   із сиром та шматочком ковбаски.  Ведемо до того, що перш за все, людині потрібна їжа. І коли одежину або взуття на гірший випадок можна носити декілька років поспіль, то їжа здатна або зникати або ж псуватися. Хоча у нинішній час мало що в кого псується, бо   ціни, які  щодня повзуть догори,  не дозволяють купувати про запас.

У переддень новорічних та різдвяних свят видання вирішило  вивчити   цінову політику  у Володимирі.  За   шопінговий центр взяли подуктовий ринок, бо саме там найчастіше скупляються володимирчани та гості міста.

Перш за все візьмемо візитівку України, стратегічний продукт кожного українця – сало. Цьогоріч ціни на нього підскочили до рекордного рівня. В інтернеті можна навіть прочитати досить-таки оригінальне порівняння сала із головною криптовалютою – біткоіном, який дорожчає по годинах.

Ціна тоненького сала, практично шкіри, становить 20 – 40 гривень. Щоб купити нормальної товщини сало, потрібно заплатити 85 гривень. Бочок коштує на 10-20 більше. М’ясо піднялося у ціні до 100-140 гривень. Як зазначає продавець   свинини Ганна Миколаївна, така висока ціна є похідною від закупівельної, яка скочила за рік у 2,5 рази. Якщо на початку року можна було купити свиню по 20 гривень живою вагою, то  тепер закупівельна ціна становить 50 гривень. І це, як зазначає пані Ганна, швидше всього не кінець. Собівартість свинини росте,  бо  багато хто із селян відмовився від «свинячого» бізнесу. По селах одиниці господарств вирощують свинину. Якщо так піде й надалі – не далекий той час, що українське сало  зникне із прилавків.

Немає ажіотажу у павільйоні, де продається готова продукція – ковбаси, печені бочки, копчане  м’ясо.   Як наголошує продавець, останнім часом рідко хто  купує кілограмами. Бо мало-мальськи нормальна варена ковбаса (на бутерброд) коштує 100 і більше гриивень за кілограм. Копчена та сирокопчена й того більше – від 125 до 285 гривень.

Курячий асортимент також не пасе задніх у цінах. Хоча, це поки що найдешевший продукт. За кіло курки продавці просять 56 гривень. Грудка – 86, стегна від 46 і більше. Найдешевшими є лапки та голови – від 16 гривень.

Виросло в ціні молоко – від 20 гривень за літру. Сепараторна сметана взагалі б’є усі рекорди. Від 100 гривень за літру. Стакан сиру – від 20 до 25. Десяток яєць домашніх – 50, із птахофабрики – 27-29. Масло та тверді сири піднялися у ціні відсотків на 30.  Тому  коли підрахувати вартість одного бутерброду, він коштуватиме близьк 6 -8 гривень. Це з розрахунку по 20 грам кожного інгредієнта.

Нині триває передріздвяний піст. Багато з нас намагається його дотримуватися. Але, як доводять ціни, постити з кожним роком стає дорожче. Ціни мороженої риби мало що не доганяють цін на м’ясо. Жива риба трохи дешевша: карасики 30, карпи – 57, а щука – 75 гривень.

Ціни на продукцію рослинництва, як наголошує Тетана Михайлівна – продавець овочів та фруктів, виросли практично вдвічі. Картоплю вона продає по 5 гривень за кіло, моркву та столовий буряк по 8-10, капусту по 4, гарбуз для каші – 8-10 грн. Півлітра квашеної капусти коштує 15-20 гривень, печена капустина – 25, стакан горіхів – 20-25. Цього року на противагу минулому, як наголосила Тетяна, селяни не залишилися у програші. Торг непоганий, бо більшість городян все ж таки надають перевагу овочам, вирощеним на  присадибних ділянках, а не привезеним із –за кордону .

Ось такі справи. У більшості країн запроваджуються передсвяткові акції, новорічні ярмарки, де можна продукти до   столу купити за  значними знижками. А в нас чомусь все навпаки.

І на завершення.  Виявляється, що найвищі ціни на сало з усіх європейських країн зафіксовані в Україні. Про це повідомив голова Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.  Ціна на сало в Києві коливається між 100 і 150 грн, при цьому часто ціна залежить від години продажу, а не від якості.

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!