Сьогоні на Волині працівники місцевих управлінь СБУ та прокуратури розкрили злочинне угрупування, яке організувало підпільну систему легалізації іноземців в Україні, а також переправки їх за кордон. Затримано декілька осіб, яким готовлять підозру, прокуратура вимагатиме їх арешту.

Завдяки спільно спланованим і проведеним прокуратурою Волинської області та обласним Управлінням Служби безпеки України слідчим (розшуковим) діям 15 грудня 2017 року припинено діяльність угруповання, учасники якого організували протиправну легалізацію іноземців на території нашої країни, незаконне виготовлення підроблених документів для отримання посвідок на проживання в Україні, а також візових та інших документів, необхідних для виїзду до країн Європи. Йдеться на сайті прокуратури Волинської області. 
Правоохоронці встановили, що зловмисники реєстрували іноземців у Волинському регіоні, використовуючи підроблені печатки та бланки документів. До незаконної діяльності ними було залучено також посадовців міграційної служби та органів місцевого самоврядування.
У ході обшуків за місцем такої діяльності вилучено документи, знаряддя та засоби вчинення кримінальних правопорушень.
У кримінальному провадженні слідчими органу безпеки провадяться першочергові слідчі (розшукові) дії, по завершенню яких вирішуватиметься питання щодо повідомлення особам про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 332 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України), та обрання їм запобіжного заходу.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!