15 грудня, у культурно-мистецькому центрі відбувся публічний звіт міського голови Петра Саганюка перед громадою. Варто зазначити, що охочих послухати очільника міста прийшло багато, зала у КМЦ була переповнена, тож деяким людям довелося слухати стоячи. Звіт тривав майже годину, після чого мав відбутися показ фільму про життя міста, однак стався технічний збій. Щоб дати можливість працівникам усунути несправності, Петро Саганюк почав відповідати на запитання громадян, які передавались у записках.

Чому й досі не закінчений ремонт на вулиці Соломії Крушельницької? У цьому році надійшло чимало звернень щодо асфальтування вулиць. Однак усі одразу не відремонтуєш, і так за кошти місцевого бюджету за рік заасфальтовано 16 міських вулиць. При цьому на ремонт деяких проектно-кошторисна документація та її експертиза проведено за кошти мешканців цих вулиць. Така форма співпраці громади з владою, започаткована в кінці минулого року, цьогоріч набула свого результативного вираження. Подібних проектів на сьогодні є ще 13 і вони чекають свого втілення в життя в наступному році.

Чи є можливість відремонтувати ділянку дороги від прокуратури до педколеджу ім. Кримського? Над цим питанням треба подумати, можливо його вдасться вирішити за рахунок бруківки, яка була у користуванні.

Коли у ЦНАПі видаватимуть біометричні паспорти? Наразі вже придбано обладнання і спеціалісти готуються пройти навчання. Є сподівання, що незабаром розпочнеться оформлення і видача біометричних документів. Окрім того, після переїзду центру зайнятості у нове приміщення, на її нинішнє місце планується переселити міграційну службу.

У великих містах виникла велика проблема зі сміттям. Чи не має такої загрози для Володимира-Волинського? Вже виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво ІІІ карти полігону для складування твердих побутових відходів, загальною вартістю понад 12 млн. грн. Звичайно, в міському бюджеті вишукати такі кошти неможливо, у зв’язку з чим проводиться робота спільно з народним депутатом Ігорем Гузем щодо фінансування робіт за рахунок державного бюджету.

Що буде з школою-інтернатом? Вирішено, що до 1 вересня 2018 року фінансування школи здійснюватиметься з обласного бюджету. Протягом цього часу, гадаю, вдасться розв’язати проблему 70/30, коли лише 30 відсотків учнів мають навчатися з міста та прилеглих територій, а також вирішити питання з дошкільною та початковою ланками. Якщо буде потрібно, ми готові фінансувати дітей з міста, також думаємо над розширенням груп у дитячих садочках. Окрім того, у міських школах навчається 325 школярів з ОТГ, вартість однієї дитини для міського бюджету обходиться у 2 тис.700 гривень. Ми будемо звертатись до голів об’єднаних територіальних громад щодо їх фінансування. Тоді у нас з’являться кошти  на початкові ланки у школі-інтернаті.

Чому дитину не можна залишити у дитячому садочку до вечора? З наступного року у кожному дошкільному закладі функціонуватимуть групи продовжного дня. Такі ж групи планується створити і у школах.

Коли заасфальтують вулицю Івана Сірка? Ремонт запланований навесні.

Чи буде проводитись реконструкція Площі Героїв? Хочеться почути думку громади, яким вона бачать центр міста? Для цього зробимо опитування.  Окрім того, незабаром буде оголошено конкурс на кращий проект оновленої площі.

Чому не ведуться ремонтні роботи в історичному музеї? Ніяк не можна вирішити питання з підрядниками, хоча передбачені кошти з бюджету  у розмірі 1,5 мільйона гривень та виготовлена проектно-кошторисна документація. Проблема полягає у відсутності ліцензії на ремонтні роботи. Однак незабаром питання має вирішитись і роботи розпочнуться.

Яким чином можна розвязати проблему з бродячими собаками? Ця тема неодноразово підіймалась місцевими активістами, йшлося, навіть, про місце для притулку на КП «Полігон». Та вони виступили проти, і на цьому все закінчилось. Звичайно, що треба щось робити, і ми думатимемо над цим.

У місті значно зросла кількість крадіжок і грабежів. Яка ситуація з системою відеонагляду, яка б допомогла у деяких випадках виявляти злочинців? Проводився тендер на встановлення камер відеоспостереження, його виграв один із підприємців. Тож незабаром планується встановлення трьох камер відеонагляду. З бюджету на ці потреби передбачено 100 тисяч гривень, та цієї суми замало, оскільки потрібно вдесятеро більше.

Депутат міської ради Сергій Радкевич запропонував звернути увагу на відсутність пішохідного переходу у центрі міста, який після ремонту чомусь забули намалювати. На його думку, це створює небезпечну ситуацію для пішоходів. Міський голова зазначив, що для вирішення цього та інших питань, що стосуються дорожніх розміток та знаків, буде запрошено працівників дорожньої інспекції.

На цьому запитання та відповіді закінчились, і Петро Саганюк, користуючись нагодою,  урочисто вручив президентську відзнаку тепер уже заслуженому майстеру народної тврчості України Анатолію Бойко. Митець подякував очільнику міста, працівникам міськвиконкому та депутатському корпусу за підтримку і виділення приміщення під майстерню, у якій він не тільки створює свої шедеври, а й  презентує їх у виставковій залі.

На адресу міського голови звучали подяки від жителів Володимира. Зокрема, мешканці вулиці Київської дякували за новий асфальт. На що Петро Саганюк додав, що у наступному році плануються ремонтні роботи доріг державного значення – Степана Бандери та Устилузької.

Об’єднання співвласників ОСББ «Мрія» висловило вдячність за сприяння в утепленні будинку на вулиці Ковельській. Теплі слова за підтримку та допомогу лунали і від військових зенітно ракетного полку та командира 14 ОМБр Олександра Жакуна. Помічник народного депутат Ігоря Гузя Андрій Бокоч також подякував очільнику міста за співпрацю і зауважив, що Ігор Володимирович й надалі підтримуватиме усі добрі починання та допомагатиме у вирішенні нагальних питань.

Насамкінець, Петро Саганюк подякував усім за увагу і довіру, і пообіцяв й надалі працювати на благо громади.

На завершення звіту все таки вдалося усунути технічні несправності і глядачі у залі змогли побачити фільм. Хоча чомусь здається, що хтось  таки отримав за це «по шапці». Але то ж техніка, усіляке буває. Як і під час сесії, коли через несправність планшетів відбувається збій програми, що впливає на результати голосування. Загалом, все пройшло спокійно і без ексцесів. Усі, хто хотів почути відповіді на свої питання, мали можливість це зробити. Та чи усі цим скористались – дасться знати.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!