Святий Миколай сьогодні, мабуть, не оминув жодної домівки, де зростають діти, особливо коли це дітки – з особливими потребами, яким дуже потрібна турбота і підтримка рідних та близьких.

З подарунками та щирими вітаннями від цього  небесного покровителя завітали до родини Марходеїв представники духовенства. Нагадаємо, сім’я виховує донечку Каролінку, котра страждає на важку недугу.   Так, настоятель храму “Священномучениць Віри, Надії, Любові та Матері їх Софії” отець Євген з янголиком прийшли до дівчинки з повною торбиною смаколиків, солодощів, предметами гардеробу, шкільними знаряддями та іншими потрібними у повсякденному житті речами. А от очільник “Фонду неустанної помочі Матері Божої” протоієрей Микола Гінайло завітав з цілим  рюкзаком чудових презентів. До речі, вже не перший рік священик навідується до сім’ї у цей святковий день і дарує Каролінці та її сестричці Улянці подарунки.

Родина Марходеїв щиро вдячна священослужителям за турботу і увагу, і за справжню новорічну атмосферу, яку подарували дівчаткам.

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!