11 розбитих плафонів вуличного освітлення на площі у центрі міста та вирваний «із корінням» пішохідний світлофор на перехресті Ковельської – Цинкаловського, – саме з такої інформації 19 грудня розпочалася щовівторкова оперативна нарада за головуванням Володимир-Волинського міського голови Петра Саганюка.

Це не перші випадки вандалізму у місті. Зважаючи на це, міський голова запропонував вивчити питання розширення штату муніципальної варти, силами якої  організувати цілодобове чергування. Крім цього, доручив негайно приступити до монтажу трьох додаткових відеокамер у центрі.  Для цього у бджеті передбачено 100 тисяч гривень.

Вкотре підіймалося питання бродячих собак. Зважаючи на те, що цю проблему однією Луцькою «Ласкою» не вирішити, міський голова доручив вивчити питання щодо облаштування притулку для бродячих тварин на території  комунального підприємства «Полігон».

Завершився капітальний ремонт вулиці Луцької та частини Устилузької. Проте розмітка не усюди  присутня. А все, як виявляється тому, що навесні на цих вулицях планується  нанесення пластикової розмітки. На цьому акцентував увагу Петро Саганюк під час брифінгу із журналістами.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!