У приміщенні їдальні Володимир-Волинського педагогічного коледжу, де встановлено ялинку, напередодні дня Святого Миколая  в рамках одного із проектів міста  «Тубота взамін на любов» зібралося більше двох десятків діток із вадами здоров’я. Саме у цей день для них силами студентів – майбутніх вчителів образотворчого мистецтва під керівництвом Оксани Білик приготовано святкову програму за участю казкових персонажів.

Спостерігаючи за дітворою, для себе усвідомила одну істину: дітки із вадами здоров’я є набагато добрішими. Їм притаманне співчуття чужим сльозам. Це все веду до того, що одна дівчинка довгий час чомусь плакала, не хотіла доєднуватимся до когорти малечі. І як трепетно її заспокоювала  інша дівчинка, ніжно погладжуючи  по руці.

Привітати діток прибули депутат Володимир-Волинської міської ради, голова  Ради з молодіжної політики Максим Климюк та керівник місцевого осередку «Союз Українок» Віра Чайковська-Тарликова, котрі, крім вітальних слів, принесли із собою подаруночки.

Спершу несміливо, а пізніше – з веселим сміхом  дітки танцювали під ялинкою, водили хороводи та  співали новорічних пісень. Приємно було дивитися, як у  них горіли від щастя оченята, як вони безпосередньо спілкувалися між собою та підіймали настрій тим, хто нерішуче доєднувався до веслеої щебетливої дитячої компанії.

Депутат   Максим Климюк, котрого відразу ж упізналине лише батьки, а й  дітки,  спершу привітав усіх присутніх із Днем Святого Миколая.

«Я хочу, щоб ваше життя було теплим та світлим, – звернувся до присутніх Максим Сергійович.- Щоб ви і вам дарували лише радість.».

По тому він подякував студентам за цікаву зимову казку, яку приготували та подарували малечі. Адже  добро,  подароване   діткам, обов’язково повертається сторицею.  Після цього від його імені  під бурхливі оплески кожне дитя одержало солодкий подарунок.

До слів вітання приєдналася Віра Чайковська-Тарликова, котра від імені усіх жінок-союзянок не лише Володимирщини, вручила подарунки та побажала дітворі здоров’я, затишку, тепла, усмішок та веселих свят. Адже вони тільки розпочинаються.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!