Свято Миколая, якого з нетерпінням очікує вся малеча, відрізняється від інших тим, що вранці під подушкою на кожного чекає подарунок або… різочка. Останню знаходять ті, хто був не слухняний. А от солодощі та іграшки отримують дітки, котрі  протягом року були чемними та тішили своєю поведінкою батьків.

Так, у рамках благодійної акції з подарунками від святителя завітали до діток лісівники Володимир-Волинського лісового господарства. Держлісгосп має сім лісництв, і у кожному опікується родинами  різних соціальних категорій. З нагоди свята п’ятнадцятеро хлопчиків та дівчаток, які виховуються у них,  отримали солодощі та іграшки. Зокрема, лісівники завітали до  родини Месанюків, що у Стенжаричах, Світлицьких та Чопко – у Губині, Яйчуків та Лукашуків – у Павлівці, Панасюків – з Ішіва, Видихай та Рибицьких – з Микулич та Вєтрова і Марунської – з Устилуга.

До святкових подарунків додалися гарний настрій, усмішки та сяючі очі дітлахів. Адже не щодня до них від Святого Миколая приходять благодійники з солодощами та іграшками. Незабаром – новорічні свята, хто зна, які сюрпризи чекають їх попереду…

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!