Досить гаряче було під час слухання проекту бюджету 2018 року на засіданні сесії Володимир-Волинскої міської ради. Особливо, коли обговорювалися його видаткова частина в розрізі асигнувань на оплату  праці працівникам бюджетних установ. Депутат Ярослав Жук неодноразово підіймає питання щодо доцільності встановлення відповідних доплат та виплату заохочень працівникам структурних підрозділів виконавчого комітету. Зважаючи на це, запропонував розробити та затвердити на сесії положення про оплату праці вищезгаданим працівникам з врахуванням відповідних законодавчих актів та особистого вкладу кожного.

Депутат Руслан Мороз, котрий вдруге озвучує усний запит щодо оприлюднення заробітних плат посадовців міської ради та структурних підрозділів (відповіді не одержав), запропонував для знаття напруги та регулярних закидів у бік їх працівників, на черговій сесії оприлюднити  інформацію про виплачені суми та підстави  преміювання, законність надбавок  та інших доплат заохочувального характеру.

Повертаючись до роботи бюджетної комісії,  Мороз звернувся до міського голови ініціювати питання щодо подальшого її існування у наявному складі. Як наголосив Руслан Андрійович, робота комісії заслуговує на оцінку «два», члени комісії нашвидкоруч, без детального вивчення та конструктивного обговорення, розглядають питання бюджету. Не всі члени комісії з’являються на засідання, не вникають у суть бюджетних питань.

Окрім цього, він  запропонував у подальшому вивчити питання співфінансування Володимир-Волинського ТМО, закладів освіти об’єднаними територіальними громадами та районною владою.

Як вніс ясність міський голова, у місті навчається та здобувають дошкільну освіту понад 335 дітей із громад району. Тому міська влада вийшла із пропозицією до  ОТГ, на території яких проживають діти, що відвідують міські заклади освіти, вносити відповідну плату, яка покриватиме комунальні та інші витрати, пов’язані із організацією учбового процесу.

Проектом бюджету 2018 року пропонується співфінансування  лікувального закладу у такому співвідношенні: міський бюджет – 30,4 млн. грн, 1,9 млн – районний бюджет, Устилузька ОТГ – 5,6 млн. грн, Зимнівська ОТГ – 4,7 млн грн. Поряд з тим тривають перемовини щодо долучення до співфінансування Оваднівської та Зарічанської ОТГ близько по 3 млн. грн з кожної громади.

Декотрі депутати внесли пропозицію щодо деталізації бюджету в  розрізі об’єктів, на які виділяються кошти. На самому ж бюджеті зупинятися не будемо, оскільки на сайті міської ради він буде оприлюднений.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!