Не за горами новий рік, нові враження, нові надії та нові плани. Але, не підбивши підсумки зробленого, ніколи не знатимеш, що ж тебе чекає попереду, що ще потрібно вирішити.

На цей раз мова піде  про  Максима Климюка, молодого, креативного, енергійного та активного депутата, котрий неодноразово доводив, що його слова не розходяться з ділом.  Крім депутатської діяльності, він займається громадською діяльністю – очолює молодіжну раду при виконавчому комітеті та молодіжну організацію «Реверс». Є головою батьківської ради у ЗОШ №1.

Зважаючи на талант згуртовувати навколо себе молодь, Максим Климюк неодноразово ставав ініціатором сміливих дей. Зокрема,  завдяки йому, вперше цьогоріч у місті відбувся конкурс  «Битва талантів», який відкрив нові талановиті особистості древнього міста. Крім того, завдячуючи його підтримці,  у нас успішно розгорнув діяльність «Військово-патріотичний табір Ренджер Кемп», де влітку проходить вишкіл дітвори не лише Волині, а й інших регіонів країни.  Влітку Максим Сергійович подарував табору  зручні намети, щотижня відвідував місце його дислокації на військовому полігоні та цікавився проблемами.

Завдяки Коимюку відремонтувано   відрізок вулиці Степана Бандери, що напроти ЗОШ №1.   Окрім цього, після неодноразового нагадування  щодо вирішення проблеми нерегульованого руху на вулиці Лаврентія Горки,  по якій дітвора добирається до ЗОШ №1,  в’їзд зі сторони Устилузької заблоковано.   Тепер діти можуть вільно кататися на роликах та велосипедах.

Взявши за  мету вирішити проблему виборців  вулиці Броварної – прокладання водогону, Максим Климюк неодноразово підіймав це питання на сесії міської ради. Звісно, колеги його у цьому підтримали, однак  суму коштів, яку  дозволив собі  виділити міський бюджет, бракувало  для виконання повного об’єму робіт. Максим скерував декілька звернень до нардепа Ігоря Гузя. Через деякий час кошти надійшли із державного бюджету, долучили до проекту місцеві кошти. Роботи по вкладанню водогону  виконані восени.   Як наголошує Максим Сергійович, завдяки спільним зусиллям та підтримці народного депутата виборці одержали ті необхідні блага цивілізації, про які довгий час  мріяли.

Варто  наголосити на тому, що до депутата Максима Климюка  мало не щодня надходять  звернення щодо  вирішення земельних та майнових питань.  Він є одним із ініціаторів виділення коштів   на реконструкцію вулиці Небесної Сотні та Княза Василька із додатковим ремонтом території, що межує із будинком на Княза Василька, 3, був МаксимКлимюк.

Підтримує клуб «Любарт», де виховуються боксери. Тож нерідко його запрошують  на вручення нагород спортсменам.  Цьогоріч в рамках святкування Дня міста Володимира-Волинського, Максим Климюк  вручав матеріальні винагороди найкращим стрибунам у висоту.

У рамках молодіжної програми  підтримки проектів громадських організацій стосовно дітей та молоді, три проекти «Реверса» – «Битва талантів», «Військово-патріотичний табір» та «Турбота взамін на любов» допущені до конкурсу.  Усі вони взяли старт, реально працюють та здобувають популярність. Найголовніше, що дають реальні результати.

Найпопулярнішим серед них став проект «Турбота взамін на любов», де головними його героями є дітки з особливими потребами. Саме для них депутат Климюк організував чергову поїздку на кінну ферму, яка припала до душі не тільки дітворі проекту, а  й її батькам. Окрім того, на День людей з особливими потребами Максим Климюк надав фінансову допомогу трьом учасникам, один з яких нещодавно переніс операцію. Підтримує Максим Климюк і родину Марходеїв, у якій зростає маленька Каролінка.

Окрім того, завдяки депутату відбулась поїздка у Рівненський зоопарк, який славиться на всю Україну. Неможливо словами передати ті емоції, які переживала малеча під час екскурсії зоопарком. Адже вона не тільки мала можливість побачити різноманітних екзотичних тварин, а й погодувати їх і торкнутися. По дорозі додому зупинились у Житанях, де на всіх чекали смачнющі  козацький куліш та уха, приготована Павлом Марходеєм та Валерієм Малишевим, і піца від піцерії “Каскад”.

З нагоди Святого Миколая у педколеджі ім. А. Кримського було організовано святкову програму для учасників проекту «Турбота взамін на любов». Захід не міг залишитись поза увагою Максима Климюка, і він радо завітав, щоб привітати дітей зі святом.

Оскільки Максима знають як організатора Ліги КВН-ів, вперше у Володимирі-Волинському вдалося організувати вечір гумору «Stand Up Comedi» , який відбувся  у культурно-мистецькому центрі, зібравши повний зал глядачів. Кульмінацією шоу стало вручення конвертів з матеріальною допомогою учасникам проекту “Турбота взамін на любов” родинам Грушевським та Ткаченків, які виховують дітей з особливими потребами. Частина коштів, отриманих від продажу квитків,  на «Stand Up Comedi» було вирішено передати для підтримки цим сім’ям.

Попереду, зізнається депутат, – чимало планів, які збирається реалізувати у наступному році. Частину з них він виконав у 2107-му, однак не збирається зупинятися на досягнутому.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!