Остання у цьому році щовівторкова нарада з керівниками управлінь та структурних підрозділів у міськвиконкомі була короткою. Міський голова підсумував результати роботи за рік та порадив не розслаблятися, а починати працювати вже на наступний рік.

Зокрема, як зазначив він, зроблено все, що було заплановано. Бюджет міста перевиконаний, заборгованності по зарплатні не має, також проплачено усі рахунки за енергоносії  за виконані роботи. Комунальним службам дав доручення провести ревізію дерев, уражених омелою, сфотографувати їх, щоб потім ні у кого не виникало зайвих запитань, і у наступному році приступити до обрізання гілок. Як зауважив петро Саганюк, по місту “стоїть” 1000 кубів дерева, яке можна використати з користю. Найбільше його у районі військового містечка.

Начальнику управління освіти, молоді та спорту Вячеславу Петруку порадив запровадити енергозберігаючий режим у навчальних закладах. Оскільки попереду двотижневі канікули, а надворі плюсова температура, варто зменшити температуру у навчальних закладах, тим самим зберегти копійку.

Насамкінець, міський голова подякував усім за виконану роботу, а громаді міста – за розуміння та підтримку, а також за критику. Як, зазначив він, якби не працювали, то б і не критикували. Наступна нарада відбудеться 9 січня.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!