Шість народних депутатів вихідців з Волині за майже три роки роботи 21 раз їздили у закордонні відрядження до 11 країн, провели 237 днів у відпустках та майже чотири місяці на лікарняних. За свою роботу вони отримали майже 2,2 мільйона гривень зарплати, інформує 4 влада.

«Четверта влада» отримала із апарату Верховної Ради України інформацію про усі відрядження, основні відпустки та відпустки за власний рахунок, лікарняні та зарплати шести нардепів з Волині з часу обрання у листопаді 2014 року до вересня 2017-го.

Тож, за листопад 2014-го – вересень 2017-го нардепи Ігор Гузь, Сергій Мартиняк, Степан Івахів, Ігор Лапін, Ірина Констанкевич та Юрій Савчук 21 раз їздили у закордонні відрядження і відвідали таким чином 11 країн. Загалом за кордоном нардепи з Волині провели 86 днів, а з держбюджету на забезпечення відряджень витратили майже 112 тисяч гривень. Цікаво, що оплачували витрати на відрядження лише одному із п’яти обранців – Ігорю Гузю. Решта їздили або за власний рахунок, або за рахунок іноземної сторони.

Крім цього, щороку у кожного народного обранця-мажоритарника передбачено, що близько 100 днів він має працювати в своєму окрузі. Таким чином щороку у них по 9-10 українських відряджень для роботи в округах.

За майже три роки на посадах шестеро волинських представників 11 разів ходили в основні відпустки. У них загалом провели 237 днів. Ще п’ять разів на 11 днів нардепи користувалися правом відпустки за власний рахунок.

Двоє з шести нардепів брали лікарняні. Це Сергій Мартиняк та Юрій Савчук. За ці 2 роки і 10 місяців на двох вони 14 разів брали лікарняні тривалістю 121 день.

Загалом за 2 роки і 10 місяців народні обранці з Волині отримали 2,2 мільйона гривень зарплати. Найбільше отримав Степан Івахів, найменше – Ірина Констанкевич. Це пов’язано із тим, що Ірину Констанкевич обрали на посаду влітку 2016 року, а приступила до роботи вона лише у вересні минулого року.

Найчастіше за кордоном побував  Ігор Гузь, якого обрали мешканці Володимира-Волинського, Нововолинська і Володимир-Волинського, Іваничівського та Любомльського районів з часу його обрання злітав у 10 закордонних відряджень. Загалом у них він провів 47 днів.

Ігор Гузь відвідав вісім країн. Така кількість відряджень пов’язана з функціями, які виконує обранець у Раді: він заступник голови Комітету Верховної Ради у закордонних справах. У 2015-му волинянин відвідав Францію для участі у сесії Парламентської асамблеї Ради Європи. Того ж року їздив у Грузію на запрошення тамтешніх парламентарів.

На запрошення парламентарів та задля налагодження міжпарламентської співпраці у 2016-му Гузь відвідав Болгарію, Латвію та двічі Молдову. Цього року народний обранець знову побував у Франції на сесії ПАРЄ, з робочим візитом для вивчення впливу новітніх технологій на політику побував у США, взяв участь в проекті «Модельний округ» в Німеччині та обмінявся досвідом із норвезькими колегами.

На забезпечення чотирьох відряджень Ігоря Гузя із бюджету витратили 112 тисяч гривень. Решта витрат на відрядження покривалися переважно іноземною стороною.

Двічі по 39 днів нардеп із прикордонного регіону перебував в основній відпустці. Традиційно літні канікули пройшли у липні-вересні. Відпусток за власний рахунок та лікарняних не брав.

Загалом за 2 роки і 10 місяців отримав трохи більше 398 тисяч гривень зарплати.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!