26 грудня міський голова Петро Саганюк вручив сертифікати на преміювання відзнакою міськради «Успішний педагог». Йдеться на офіційному сайті міської ради.

Він зазначив, що ініціатива започаткування премії належала депутату міськради Вірі Сєргєєвій, положення про відзнаку доопрацювала постійна депутатська комісія з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, комунікацій та міжнародного співробітництва під керівництвом Світлани Федонюк, а загалом депутати міської ради охоче підтримали ідею преміювати кращих педагогів міста та проголосували за виділення для цього коштів з місцевого бюджету.

Сьогодні такі премії отримали вихователь ДНЗ №7 «Волиняночка» Галина Слюсарук, музкерівник ДНЗ №8 «Вишиванка» Євгенія Синьчук, учителі: Олена Головач (гімназія ім.О.Цинкаловського), Жанна Молочковська (ЗОШ №5), Лариса Пасальська (ЗОШ №1), Лідія Шуріна (ЗОШ №2), Юрій Гись (школа-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки»), а також керівник вокальної студії «Лодомир» центру позашкільної освіти Галина Тюрікова.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!