Прокуратурою Волинської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про одержання неправомірної вигоди (кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 368 КК України) працівницею Головного управління Державної фіскальної служби в області. Йдеться на її офіційному сайті.

Головний державний податковий ревізор у 2015 році, проводячи планову документальну перевірку одного з підприємств області, виявила факти недотримання суб’єктом господарювання податкового законодавства й несплати ним податків до бюджету на суму понад півмільйона гривень. Повідомивши про це керівнику підприємства, ревізор запропонувала йому залагодити проблему та уникнути сплати донарахованих податків та штрафних санкцій усього за 20 тис. грн. “подяки”. Керівник підприємства погодився, проте згодом повідомив про факт надання неправомірної вигоди у правоохоронні органи.

Володимир-Волинський міський суд визнав податківицю винною у вчиненні кримінального правопорушення та призначив їй покарання у виді штрафу в розмірі 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (20 400 грн.) з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 2 роки.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!