Вчора виповнилась річниця з дня сторення У Володимирі-Волинському 39-го зенітно-ракетного полку.  Привітати особовий склад, більшість якого, до речі, знаходиться у зоні АТО,  завітав  міський голова Петро Саганюк. У своєму привітанні він  зазначив, що підрозділ є вкрай важливим для української армії, адже маючи місцем дислокації наше місто, не припиняє безпосередню участь у бойових діях на східних фронтах. Йдеться на сайті міськради. 

Від імені усієї міської громади висловив сердечну вдячність військовослужбовцям за щоденну службу і за те, що у важкі часи випробувань вони стали надійною опорою та захистом держави, ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконують свій громадянський і військовий обов’язок. Він вручив вітальну адресу керівництву ЗРП, а для потреб військового підрозділу – пральну машину, придбану за кошти місцевого бюджету.

У цей день звучало багато теплих слів вітань військовим. Звичайно ж, не обійшлось без привітань від тих, хто підтримує бійців духовно – капелан Ігор Бігун вручив 39-му ЗРП ікону, яка служитиме військовослужбовцям оберегом. 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!