Ось і прийшов новий рік – рік Жовтого Пса. Як і минулі роки, володимирчани новорічну ніч відсвяткували належне, як і має бути. Хто у колі рідних та друзів, а дехто – щодуху мчав до новорічнорї ялинки, що на площі Героїв, щоб продовжити святкування.  Хто – із пляшкою шампанського в руках, хто із феєрверками в кульках, а дехто – прихопив ще й із собою залишки олів’є.

Тому для служб «трьох цифр», медиків  та комунальників святкові дні перетворилися на чорні будні із посиленим режимом чергування.

Цьогоріч у Володимирі-Волинському, як наголошує керівник КП «Полігон» Олександр Козичко, невідомими вандалами  була заздалегіль   спланована спроба зриву святкування, що виразилося у пошкодженні освітлення ялинки.

31 грудня енергетик  цього підприємства в обідню пору   прибув до головної ялинки міста, щоб вкотре перевірити справність освітлення. Вся система була справною. А ось о 18 годині, після чергової перевірки, виявилося, що невідомим вандалом порвано електричні кабеля та  гірлянди на ялинці. У момент пошкодження спрацювала автоматика, яка не допустила  створення  аварійної ситуації. Звісно, викликали поліцію, яка склала протокол огляду місця події. Однак попереду новорічна ніч, тому ялинкове освітлення  довелося запускати у  ручному режимі. На запитання, яким же чином цій «собаці» вдалося пошкодити кабеля, енергетик КП «Полігон» відповів, що для цього варто було підійти до загороджувальних конструкцій та протягнути руку. Але ж то комусь-таки хотілося це зробити?!  Цілеспрямовано та свідомо!!! Є сподівання, що нова камера відеоспостереження, яка виходить на площу, допоможе у пошуку зловмисника.

А те, що наш народ (незважаючи на різноманітні кризи, конфлікти)  уміє та любить святкувати, доводить ще й те, що комунальникам вже із 5-ої ранку довелся розпочати прибирання площі. Як зазначив Олександр Іванович, фургон пляшок та залишків продуктів з –під ялинки таки вивезли. А це близько трьох тонн.

Медичні працівники  Володимир-Волинського ТМО також працювали у посиленому режимі, оскільки новорічні дні для них виявилися нелегкими. За інформацією завідуючої приймальним відділенням лікувальної установи Інни Климчук, 31 грудня та 1 січня до них доправлено  близько сотні  осіб із різноманітними захворюванями та  травмами. Поряд з тим, не обійшлося і без алкогольного отруєння оковитою.

Як зазначає Інна Степанівна, 31 грудня та 1 січня із різного виду травмами звернулося 18 чоловік; із алкогольним сп’янінням було доправлено 7 осіб, з яких одна особа була  неповнолітньою.  Зважаючи на важкий стан хворого,  одного пацієнта довелося терміново госпіталізувати із алкогольною комою.

Разом з тим на приймальне відділення звернулся 15 осіб із ГРВІ, з яких 10  дітей. Госпіталізовано 9 осіб в станній день минулого року та 10 – у перший день нинішнього. Крім цього, 31 грудня на амбулаторний прийом звернулося 38 осіб, а 1 січня – 47.

Найспокійніше новорічні свята пройшли для служби надзвичанх ситуацій, бо упродовж святкування, на відміну від минулих років,  не довелося виїжджати на різноманітні пригоди. Як наголошує керівник ДПРЧ-7 В’ячеслав Процюк, задля уникнення надзвичаних ситуацій було організовано посилене чергування, починаючи з 30 грудня по 2 січня.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!