Не повірив 20-річний Микола, військовслужбовець  14-ї ОМБр застереженню – не повідомляти нікому пін-коду банківської картки. І поплатився за це.

Як інформує Володимир-Волинський відділ поліції, 2 січня до них звернувся військовослужбовець та повідомив про те, що 28 грудня у нього із спального корпусу військової частини викрадено банківську картку. Під час оперативно-пошукових заходів встановлено, що картку  поцупив його  товариш по службі – 26-річний Сергій, житель Ковельщини. Картку  повернули потерпілому, проте 2000 гривень злодію таки  вдалося з картки  зняти. Звідки товариш дізнався пін-код, залишається лише здогадуватись.

Цього ж дня надійшла заява від власника магазину «АВС», що на вулиці Луцькій, про те, що з каси зникло 700 гривень. Під час встановлення обставин крадіжки правоохоронцями з’ясовано, що  невідомою особою шляхом вільного доступу поцуплено гроші  із картонної коробки, що знаходилася в шухляді. У магазині відсутнє відеоспостереження, тому єдиними доказами, які ймовірно залишив  після себе  злодій – відбитки пальців рук.

Почастішали крадіжки у спортивних клубах. Цього разу мобільний телефон, вартістю 3500 гривень, поцуплено у 19-річного жителя Володимира-Волинського, котрий залишив його без нагляду у роздягальні «Спортленду».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!