Прокинувшись у перший день Нового року, дехто із жителів Володимирщини не дорахувався свого майна.

Перше повідомлення  про крадіжку металевого корита до Володимир-Волинського відділу полції  надійшло від 33-річної Наталії, жительки села Ізов. Проте потерпіла відразу ж правоохорнцям навіть вказала на особу, яку підозрює у крадіжці, –  односельчанина Олега.

А ось у селі Березовичі у 59-річного жителя цього ж села невідомий із кридору житлового будинку поцупив електричну пилку.  Правоохоронцям, котрі прибули на місце, вдалося по гарячих слідах   натрапити на злодюгу якраз в той момент, коли той тягнув здобич додому. Ним виявився безробітний 46-річний Микола, житель села Березовичі.

Звернувся вранці до правоохоронців 39-річний військовослужбовець з тим, що вночі біля ялинки у нього хтось вкрав мобільний телефон вартістю 6 тисяч гривень. Проте після обіду він прийшлов до відідлу поліції та заявив, що у новорічну ніч був добряче підігрітий оковитою, тому   ніхто телефон не крав, а  він просто його загубив.

Крім того, як інформують правоохоронці, новорічна ніч не пройшла без бійок. Прикро, що хлопці підіймали руки на дівчат. Добряче дісталося 16-річніій жительці Володимира-Волинського, котрій візуально знайомий Ігор наніс декілька ударів в обличчя. Внаслідок чого дівчина довгенько не виходитиме із квартири, допоки не зійдуть з-під очей фінгали.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!