Нардепам компенсували з бюджету 8 млн гривень за їхні відрядження
93 депутати Верховної Ради отримали в загальному 8 мільйонів гривень компенсації з державного бюджету за їхні закордонні відрядження у 2017 році. Про це йдеться у відповіді на запит від апарату Ради, передають «Українські новини».

Так, голова парламенту Андрій Парубій отримав 219 тисяч гривень компенсації. За 2017 рік він об’їздив з робочою метою США, Японію, Польщу, Грузію, Італію, Латвію й Туреччину. Його перший заступник Ірина Геращенко отримала 227 тисяч гривень.

Із фракції «Блок Петра Порошенка» компенсацію з держбюджету отримали, зокрема, голова постійної делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАСІ) Володимир Ар’єв (524 тис. гривень) і заступник голови фракції Олексій Гончаренко (155 тис. гривень).

Синові Президента Петра Порошенка, депутатові від БПП Олексію Порошенку компенсували 51,2 тисяч гривень за відрядження в Бангладеш.

Із фракції «Народний фронт» компенсація була виплачена, зокрема, депутатам Леонідові Ємцю (454 тис. гривень) і Георгію Логвинському (307 тис. гривень).

У «Всеукраїнському об’єднанні «Батьківщина» компенсацію виплатили, зокрема, депутатові Сергію Власенку (388 тис. гривень) і заступникові голови фракції Сергію Соболєву (394 тис. гривень).

Сергій Кіраль із «Об’єднання «Самопоміч» одержав 366 тисяч гривень компенсації за закордонні відрядження.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!