Неприємний “різдвяний сюрприз” трапився з військовослужбовцем- Сергієм Пагубою, учасником АТО, котрий  два роки без відпусток і ротацій у складі 30-ї бригади захищав терена нашої країни. Зараз хлопець є курсантом Академії сухопутних військ у Львові.  Зі слів його мами, Тетяни, синові відмовили у придбанні пільгового квитка у Володимир-Волинській автостанції. Про це жінка написала на своїй сторінці у Фейсбук.

“Різдвяні свята хороший привід для того, щоб родина зібралась біля домашнього вогнища. Таке щастя випадає не всім. У 2013,2014,2015 і наша родина не зустрічала Різдво у повному складі. Старший син Сергій – військовий, учасник АТО. За його плечима два роки війни без відпусток і ротацій у складі 30-ої бригади.
Але я сьогодні не про це. Син приїздить додому всього двічі на рік. Зараз він навчається в Академії сухопутних військ у Львові. І ось Різдвяний сюрприз. Володимир-Волинська автостанція не надає право безкоштовного проїзду учасникам АТО.
Сьогодні йому відмовили у придбанні пільгового квитка категорично і без пояснень. Не в грошах справа. Просто поясніть матері, яка купувала своєму синові бронежилет у 2014 році – де та Україна, за яку воювали, воюють і гинуть сини? Де ті закони, де ті права? Хто їх захищає? Як може касирка автостанції настільки зневажати материнські та батьківські сльози?”

Видання звернулось за коментарями  до працівників автостанції. Як вдалося з’сувати,  військовослужбовець брав квиток на рейсовий автобус – Брест-Львів (на фото мами хлопця фото квитка), який є  міжнародний сполученням,  і пільги на нього не надаються, оскільки це не передбачено міжнародною угодою. Окрім того, не надаються пільги на резервні рейси, тобто ті, котрі виїжджають у випадку виходу автобуса з ладу або ж збільшення пасажиропотоку (останнє є можливим через повернення студентів до навчальних закладів). Дивно, що цю причину не пояснили військовому. Тоді б інцидент не  набув такого розголосу.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!