9 січня стартувало пробне ЗНО. Реєстрація триватиме  до 31 січня 2018 року, – повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.
На вищезгадагному сайті учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість ознайомитися з процедурою та зразками тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Крім того, мають можливість  виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей; завчасно ознайомитися з організацією роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання; навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту; отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування; оцінити власний ступінь готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!