Брифінг  представників  ЗМІ з Володимир-Волинським міським головою  Петром Саганюком  після новорічно-різдвяних свят здебільшого присвячувався планам та вирішенні проблем, які є похідними від прийняття певних законодавчих актів.

Відомо, що з нового року законом передбачено роздільне сортування сміття. Проте до цього Володимир-Волинський ще не готовий. Цьогоріч  розпочнеться будівництво 3-ої карти на полігоні побутових відходів. У самому ж місті планується з часом встановити   сміттєві баки для збору пластику  та окремо для відходів.

Поряд з тим, зважаючи на борги держави у 40 мільйонів гривень за надані пільги та субсидії, підтримка комунальних підприємств міста (задля уникнення фінансових санкцій) та лікувальної установи й надалі проводитиметься за рахунок міського бюджету. Крім того, обласна рада  передає  міському бюджету  фінансування для забезпечення діяльності школи-інтернату “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки”.  Однак   адміністрації цього закладу потрібно внести відповідні зміни до статутних документів.

Щодо розподілу вільних залишків, левова частка перепаде на освітянські заклади, зокрема на ремонт дитячих дошкільних заладів №7 та №8; ремонт харчоблоків у ЗОШ №5 та ЗОШ №1.  Певна сума коштів планується виділити на  придбання цифорового рентгенапарату для ТМО; благоустрою 44-х квартирного будинку для військових  та комунальним закладам, зокрема ЖЕК, для ремонту багатоквартиних будинків у військових містечках.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!