Волинянка “підхопила” гепатит під час походу до майстра манікюру, – про це Тетяна Паламарчук написала на своїй сторінці у Facebook. Дану історію опублікувала «Волинська правда»
“Хочу розповісти свою історію, щоб попередити всіх жінок. Ніколи не ходіть до майстрів манікюру та педикюру додому. Втім, і в салонах можна з цим зіткнутися. Суть в наступному: зробила манікюр не дуже вдало. Занадто сильно обрізали кутикулу, і пішла кров. Інструменти начебто були стерильні (у майстра був знезаражувач). Але, як виявилося, це не панацея. За підсумком мені занесли гепатит. Лікар сказала, що це досить поширена проблема. Гепатит можна підхопити при татуажі брів, у стоматолога. І ціна послуги не гарантує безпеку. Довести провину майстра нереально. Зараз моє життя зламане”, – пише жінка.
У Володимирі-Волинському навіть важко порахувати кількість салонів, де жінкам наводять красу, починаючи із манікюру та закінчуючи шугарінгом інтимних місць. А скільки ще таких майстрів працює вдома!!!
Одного разу спілкувалася із майстром манікюру, котра наголосила, що ризику піддається не лише клієнт, а й подальша репутація майстра. Для своїх постійних клієнтів майстер або ж салон відводить окремий набір інструментів для манікюру, який постійно проходить стерилізацію. Але, як зазначила моя співрозмовниця, іноді приходять клієнти, про стан здоров’я яких майстру невідомо.
А для загалу розповіла одну не надто приємну історію. Під час наведення манікюру одній із клієнток, до останньої пролунав дзвінок. На іншому кінці розмови повідомили, що у неї поганий аналіз крові. Звісно, жінка не вдавалася до подробиць, а ось майстер манікюру неабияк захвилювалася. Як тільки-но клієнтка її покинула, викинула увесь набір інструментів, які використовувала для клієнтки. А коли б не пролунав дзвінок і майстер нічого б не довідався? І швидше всього наступному клієнту могли занести той же гепатит, як автору з історії якого ми розпочали розмову.
Спілкуючись із головним лікарем ЦПМСД Катериною Чубок з’ясувала, що все ж таки загроза підчепити інфекційні хвороби, в даному випадку гепатит, у манікюрному салоні є, бо під час сеансу манікюру з’являються на пальцях мікротріщини. Це є похідним того, що майстер халатно відносииться до виконання своїх обов’язків, зокрема не обробляє інструментарій після кожного відвідувача.
Але не завжди варто в даних випадках все спихати на салон. Після відвідування ця жінка могла контактувати з іншими предметами, внаслідок чого на рану могли потрапити збудники гепатиту будь-де: на ринку, в магазині, в громадському транспорті.

Тому лікар радить до майстра із манікюру ходити зі своїми інструментами. Так буде безпечніше. І для клієнта, і для майстра.
Ось така історія. Не надто приємна. Як для майстра, так і для людини.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!