Одним із пріоритетних завдань Володимир-Волинського міського відділу ДРАЦС є не лише надання державних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану та виконання інших юридично значущих дій, а й проведення урочистих обрядів ювілею, весілля та заручин.
Самі ж урочистості відбуваються за участю рідних, друзів, колег та батьків. «Заручини» – обряд, який проходить за бажанням молодят в день подачі заяви про державну реєстрацію шлюбу. В урочистій обстановці наречений, отримавши благословення від батьків, робить нареченій пропозицію і дарує їй обручку. Наречена в знак згоди зв’язати своє життя з коханим приймає цей подарунок і в кульмінаційний момент свята молоді оголошують про дату державної реєстрації шлюбу. Вартість такої послуги – 200 грн, за межами відділу – 300 гривень.
Ще одним важливим дійством є проведення урочистостей при державній реєстрації шлюбу. З метою популяризації законних подружніх стосунків працівники відділу ДРАЦС враховують віросповідання молодих, їхні сімейні звичаї та обряди. Обряди одруження є тардиційним, який вартує 350 грн так і скорочений – 200 гривень. Для більш незабутніх вражень за бажанням наречених працівники відділу пропонують виїзну церемонію одруження за межами відділу, вартість якої складає 900 гривень. У вихідні або святкові – вартість подвоюється.
Протягом багатьох років вшанування ювілярів подружнього життя – важливий напрямок роботи відділу ДРАЦС. Сама організація обряду ювілею проводиться в різних форматах, але найуспішнішою, затребуваною формою є індивідуальний підхід до кожної сім’ї. Вартість послуги – 300 грн, за межами відділу – 400 гривень.
Кожен обряд має і свою урочистість, і свій сценарій, а тому двері Володимир-Волинського міського відділу ДРАЦС завжди відкриті для здійснення цих зворушливих і водночас урочистих церемоній, адже для фахівців відповідних установ це відповідальна місія і приємна робота.
Начальник Володимир-Волинського міського відділу ДРАЦС
Алла Войтюк

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!