Водохреще Господнє ототожнюється із чудесами. Не оминули вони жителів Володимир-Волинського району, які користуються пасажирським транспортом. Зокрема за напрямком «Володимир-Волинський-Устилуг», який обслуговує місцеве пасажирське АТП-10707. А «чудо» полягає в тому, що водій автобуса за вищезгаданим сполученням на кожній зупинці повідомляв, що проїзд подорожчав на гривню.
Ніби й незначне підняття – одна гривня, однак зубожілий народ вже давно навчився рахувати копійки. І навіть дехто із пасажирів виявляв на увесь салон своє незадоволення.
Аби уникнути непорозумінь та донести до пасажирів інформацію, як мовиться, з перших вуст, видання за коментарем звернулося до керівника ПАТ «Володимир-Волинське АТП-10707» Володимира Дячука.
Як зазначив у розмові Володимир Петрович, підвищення вартості проїзду автоматично похідне від підняття мінімальної заробітної плати, яка виросла на 523 гривні і становить 3723 гривні. Крім того, в середньому на 25 відстоків піднялася ціна на паливо.
«Збільшення тарифу в середньому на 26 % зумовлене підняттям манімального розміру заробітної плати, підняттям цін на паливно-мастильні матеріали, супутні товари та послуги, які забезпечують виробничий процес підприємства», – пояснив керівник АТП.
Якщо за нинішніх умов залишити тариф на минулорічній позиції, це означає приректи підприємство на збитки. А там немалий колектив працівників, які мають сім’ї, дітей…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!